Elevhälsoteam

Arbetslagsledare: Kristina Toresson

Skolhälsovård
Eva Larsson, skolsköterska, tel: 0222-51 56 69
e-post: eva.larsson@skinnskatteberg.se

Kurator
Mikael Nilsson, tel: 0222-51 56 76
e-post: mikael.nilsson@skinnskatteberg.se

Logoped
Karin Pfändtner, tel: 0222-51 57 86
e-post: karin.pfandtner@skinnskatteberg.se

Skolpsykolog

Mikaela Berg Ahlén, tel: 073-580 08 57

Skolcoach

Michaela Sjöstrand
e-post: michaela.sjostrand@skinnskatteberg.se

Ingrid Örfelth-Kraft
e-post: ingrid.orfelth-kraft@skinnskatteberg.se

Speciallärare/-pedagog

AnnSofie Fermhammar, specialpedagog
e-post: annsofie.fermhammar@skinnskatteberg.se

Susanna Lundkvist, speciallärare
e-post: susanna.lundkvist@skinnskatteberg.se

Kristina Toresson, speciallärare
e-post: kristina.toresson@skinnskatteberg.se

Studie- och yrkesvägledare (SYV)
Tobias Jirlind
e-post: tobias.jirlind@skinnskatteberg.se

E-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den.