Arbetslag årskurs 7-9

Arbetslagsledare: Cecilia Lindberg och Birgitta Strand

Mentorer

Cecilia Lindberg, mentor 7A, Idrott och hälsa (IdH)
e-post: cecilia.lindberg@skinnskatteberg.se

Lena Mellgren, mentor 7B, Idrott (IdH)
e-post: lena.mellgren@skinnskatteberg.se

Birgitta Strand, mentor 7B, Matematik (Ma), Samhällsorienterande ämnen (SO), Svensk-engelska (SvEn)
e-post: birgitta.strand@skinnskatteberg.se

Terje Aalto, mentor 8A, Svenska (Sv), Svensk-engelska (SvEn)
e-post: terje.aalto@skinnskatteberg.se

Fabiola Parancán, mentor 8A, Samhällsorienterande ämnen (SO), Spanska (Sp)
e-post: fabiola.parancan@skinnskatteberg.se

Mazhar Aslan, Matematik (Ma), Naturorienterande ämnen (NO)
e-post: mazhar.aslan@skinnskatteberg.se

Elias Nilsson, mentor 8B, Samhällsorienterande ämnen (SO)
e-post: elias.nilsson@skinnskatteberg.se

Lena Andersson, mentor 9, Hem- och konsumentkunskap (HKK), Svensk-engelska (SvEn)
e-post: lena.andersson@skinnskatteberg.se

Lotta Löfgren, mentor 9, Teknik (Tk), Svensk-engelska (SvEn)
e-post: lotta.lofgren@skinnskatteberg.se

Nina Vepsä, mentor 9, Naturorienterande ämnen (NO), Svensk-engelska (SvEn)
e-post: nina.vepsa@skinnskatteberg.se

Övriga lärare

Nabil Ahmed, Matemati (Ma), Arabiska modersmål, Förberedelseklass
e-post: nabil.ahmed@skinnskatteberg.se

Bianca Baksay, Engelska (En)
e-post: bianca.baksay@skinnskatteberg.se

Sara Björner Karlsson, Matematik (Ma)
e-post: sara.bjorner-karlsson@skinnskatteberg.se

Arancha Blockhammar, Textilslöjd (SlTx)
e-post: arancha.blockhammar@skinnskatteberg.se

Janine Boere, Tyska (Ty)
e-post: janine.boere@skinnskatteberg.se

Nasma Dokhan, Matematik (Ma)
e-post: nasma.dokhan@skinnskatteberg.se

Thomas Ekström, Trä- och metallslöjd (SlTm)
e-post: thomas.ekstrom@skinnskatteberg.se

Andriette Engström, Svenska (Sv), (Föräldraledig)
e-post: andriette.engstrom@skinnskatteberg.se

Lill Karlsen, Svenska som andraspråk (SvA), Förberedelseklass (FBK)
e-post:  lill.karlsen@skinnskatteberg.se

Alevtina Kuzub, Bild (Bl)
e-post: alevtina.kuzub@skinnskatteberg.se

Samantha Larsson, Musik (Mu)
e-post: samantha.larsson@skinnskatteberg.se

E-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den.