Arbetslag årskurs F-3

Arbetslagsledare: Jenni Resmalm

Klasslärare

Elin Westlin Forsberg, klasslärare FA
e-post: elin.westlin@skinnskatteberg.se

Anna-Lena Karlsson, klasslärare FB
e-post: anna-lena.karlsson@skinnskatteberg.se

Sara Nyroos, klasslärare 1A
e-post: sara.nyroos@skinnskatteberg.se

Sandra Qvist, klasslärare 1B
e-post: sandra.qvist@skinnskatteberg.se

Susanne Rosén, klasslärare 1C
e-post: susanne.rosen@skinnskatteberg.se

Frida Jakobsson, klasslärare 2A
e-post: frida.jakobsson@skinnskatteberg.se

Linda Sundin Jylänki, klasslärare 2B
e-post: linda.sundin-jylanki@skinnskatteberg.se

Lotta Jansson, klasslärare 2C
e-post: charlotte.jansson@skinnskatteberg.se

Jenni Resmalm, klasslärare 3A
e-post: jenni.resmalm@skinnskatteberg.se

Ida Lind, klasslärare 3B
e-post: ida.lind@skinnskatteberg.se

E-postadressen är skyddad från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa den.